Programa Festes Patronals Puríssima Xiqueta 2019

Programa Festes Patronals Puríssima Xiqueta 2019
Descripció
  • Programa de fiestas
  • Dates::
    • Starts: 26/04/2019
    • Ends: 05/05/2019
Direcció

Descarga pdf

13 ABRIL

19.00h Pasacalle de festeros acompañados por dulzaina y tabal de la colla  El Riberer y las bandas de música de Jesús Pobre, Bataclán, Benitatxell, l’Ila Benidorm, Toca’t un ou y Benissa.

20.30h  Concentración de festeros y autoridades a la plaza del Portal.

21.00h Pregón de fiestas en la Iglesia Parroquial, a cargo de las benisseras Maria Mas y Nydia Crespo de Teatreres pel món. A continuación, cantaremos todos juntos el himno a la Purísima Xiqueta y el himno de Benissa, acompañados por la banda de la sociedad Lírica y Musical de Benissa y la coral Benissenca.

00.00h  Actuación de la orquesta LA TRIBU en el Paseo 
Dolores Piera.

25 ABRIL

20:30h Entrega de los Premios Literarios “25 de abril” y certamen de Pintura S. Soria-Vila de Benissa 2019.

Presentación de las obras ganadoras de la edición 2018, en el salón de actos municipal.

22:30h Pasacalle de los festeros por el pueblo para visitar las calles engalanadas, acompañados por la Charanga Espardenya.

26 ABRIL

21:00h Pasacalle de los festeros acompañados por el grupo de Xirimiters Pere Bigot y las bandas de música de Jesús Pobre, Bataclán, Benitatxell, l’Illa Benidorm, Toca’t un ou y Benissa.

22:00h  Concentración de autoridades y reinas de fiestas de pueblos vecinos en la plaza del Portal.

22:30h Acto de Coronación de las Reinas Infantil y Mayor 2019, Angela Grimalt Ivars y Gabriela Marqués Cardona, al paseo Dolores Piera

Al finalizar la Coronación, continuará la fiesta con la orquesta MITO en la plaza Rei Jaume I.

27 ABRIL SABADO

08.30h  Acto litúrgico de saludo a nuestra patrona la Puríssima Xiqueta.

11:00h Parque infantil a cargo de Arte Mediterráneo en la Glorieta de Joaquín Piera y Mariana Torres.

13:00h Entrada de la murta con la colaboración de la Asociación de Caballistas y Carreteros, acompañados por el grupo de xirimiters Pere Bigot y la banda de la sociedad Lírica y Musical de Benissa.

18:30h  Misa vespertina y volteo de campanas.

19:00h Concentración en la plaza del convento de los participantes de la ofrenda de flores, para empezar el pasacalle hasta la Iglesia Parroquial, acompañados por el grupo de danzas L’ Esbart Dansaire y el grupo de Xirimiters El Riberer.

19:30h Concentración de los festeros en la plaza de los Germans Ivars para empezar el pasacalle hasta la iglesia, acompañados por la Muixeranga Marina Alta i las bandas de Benissa, Benitatxell i Toca’t un Ou.

19:30h Ofrenda de flores a la Puríssima Xiqueta. Al acabar, imposición de medallas a los festeros.

00:30h Gran castillo de fuegos artificiales de RICASA, en la Glorieta de Joaquín Piera y Mariana Torres.

Se recomienda para ver bien el castillo que la gente se ubique en c/ Teulada y bajos de la finca Iberia.

01:00h Gran actuación del Tributo “DESCANSO DOMINICAL” de MECANO

02:30h  Continuamos la noche con la marcha de la Orquesta “LA PATO”

28 DOMINGO ABRIL

08:00h Despertada, volteo de campanas y pasacalle de las bandas de música.

08.30h  Misa rezada

10:00h Pasacalles de festeros, mayorales y clavariesas acompañados por el grupo Pere Bigot y las bandas de música Bataclan, Festival, Benitatxell, Castells y Benissa.

11:30h Misa solemne y sermón en honor a la Puríssima Xiqueta. Misa cantada por la Coral Benissenca con la soprano solista Carmen P. Romero, acompañada al órgano por José Ortolá, todos dirigidos por Javier Santacreu. Interpretarán la Misa brevis núm. 4 de J. M. Dreyer, el Regina coeli KV108 de Mozart, y Ave María de Franz Schubert.

Al finalizar visita a la Residencia de ancianos de San Joaquín y Santa Ana.

14:00h «Mascletada pirodigital» de la Pirotécnica RICASA, en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

Rogamos al público que siga las indicaciones del personal de seguridad (Policía Municipal y Protección Civil) para evitar incidentes.

19:00h Misa rezada y bajada de la imagen de la Patrona acompañada por el organista José Ortolá Font.

A continuación, solemne procesión en honor a la Puríssima Xiqueta.

Al terminar espectáculo Piromusical de la mano de RICASA en la Glorieta de Joaquín Piera y Mariana 
Torres.

Para disfrutar plenamente de él aconsejamos que la gente se sitúe en los bajos de la Finca Iberia.

Tras el castillo de fuegos artificiales continuamos la noche con la actuación de “Fanáticos” y en acabar con “LA DECADA PRODIGIOSA” en el paseo Dolores Piera.

29 ABRIL LUNES

08:00h Despertada, volteo de campanas y pasacalle de los festeros acompañados por las bandas de música.

10:00h Pasacalles de los festeros, mayorales y clavariesas con las bandas de música de Jesús Pobre, Bataclán, Benitatxell, Castells, Benissa y el grupo de xirimiters El Riberer.

11:30h Misa solemne y sermón en honor a la Puríssima Xiqueta.

Misa cantada por la Coral Benissenca con el organista José Ortolá, dirigidos por Javier Santacreu. Interpretarán la Misa brevis núm. 4 de J. M. Dreyer y varios motetes de Hössl, Mozart, Rutter, Gounod y Handel.

13:15h Ofrenda de flores en el Monumento del Riberer y homenaje a  los riberers Antonio Cabrera Sala, Pepe Devesa Ferrando, Pedro Ferrando, Pedro Ivars Crespo, Francisco Ivars Ivars y Vicente Santacreu Ginestar. Pregón a cargo de Marta Santacreu Santamaría en la plaza de la Esglèsia Vella.

14:00h Mascletada de la pirotecnia RICASA en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

18:00h Cabalgata de carrozas con acompañamiento de las charangas Espardenya y Morralla y bandas de Jesús Pobre, Bataclán, grupo de danzas Pedramala y espectáculo itinerante MACROSCOPI de Scura Splats. Al finalizar la entrega de premios a las mejores calles engalanadas y las carrozas en el Paseo Dolores Piera.

Reparto de chocolate y magdalenas a cargo de la Comisión de fiestas 2019, con la colaboración de la Asociación Española Contra el Cáncer de Benissa. Actuación del grupo de teatro y animación l’Abordatge de La Banda del Drac, todo en el Paseo Dolores Piera.

19:30h  Misa rezada.

12:00h Tradicional Canto a la Salve a la Puríssima Xiqueta en la antigua casa de Joan Vives, en la calle la Purísima, acompañados por la banda de la Sociedad Lírica y Musical de Benissa bajo la dirección del maestro Miguel Angel Grau Martinez. Luego disparo de la traca kilométrica.

12:30h Gran mascletada nocturna pirodigital a cargo de pirotecnia RICASA en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

01:00h Entrega por el alcalde de Benissa Abel Cardona Castell de la vara de mando al alcalde dels fadrins 2019, Joan Pineda Carbó. A continuación, actuación de la orquesta LA FIESTA y la intervención del conocido cantante HENRY MENDEZ.

30 MARTES ABRIL

08.00h Despertada

08.30h  Misa rezada.

11.00h  Parque infantil a cargo de Arte Mediterráneo en la Glorieta Joaquín Piera y Mariana Torres.

13.30h Concurso de paellas en la plaza Jaume I para peñas, quintas y todo el mundo que quiera participar, con interesantes premios para las tres primeras,
PATROCINADO POR MATERIALES DE CONSTRUCCIÓN DIEGO CABRERA, y con la fiesta de la banda Bataclán de Xaló.

17.30h Cabalgata humorística con la participación popular, animación infantil La Selva de Scura Splats y música de las charangas Espardenya, Morralla, banda Bataclán y la batucada Bunpada.

La concentración de participantes se hará en la 
C/ San José.

ITINERARIO: C/ San José, C/ Santo Domingo, 
C/ Santa Bárbara, Plaza del Portal, C/ Purísima, y ​​finaliza en la Plaza Rei Jaume I.

Al acabar se entregarán los premios a los mejores disfraces y la Asociación Española Contra el Cáncer de Benissa repartirá la merienda patrocinada por Supermercados Pepe la Sal en la plaza Rei Jaume I.

19.00h  Espectáculo infantil de LA GLÜPS IN CONCERT de la compañía La Glup Band en la plaza Rei Jaume I.

19.00h  Gran tarde de baile en el Centro Social Bernia, amenizada por Francisco Escoda.

20.00h  Empezamos la NOCHE JOVEN (y no tan joven) con la actuación de Ramonets, el artista local KrouJAZZWOMAN, EL DILUVI, MAFALDA y PLAN B, en la Glorieta de Don Joaquín Piera y Doña Mariana Torres.

1 MIERCOLES

08.30h  Misa rezada

11:00h Parque infantil y carretons en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres a cargo de espectáculos L’Afició.

18:30h Entrada de toros de la Ganadería Coves

19:00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Machancoses

23:30h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Coves.

2 JUEVES

08.30h  Misa rezada.

15:30h Actuación de Francisco Escoda en la residencia de ancianos San Joaquín y Santa Ana.

19:00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería La Paloma.

23:00h Entrada de toros de la Ganadería Benavent.

23:30h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Benavent.

12:30h Discomóvil en la Glorieta de Don Joaquín Piera y Doña Mariana Torres.

3 VIERNES

08.30h  Misa rezada

10:00h Suelta de vacas a cargo de Ganadería Els Coves

18:30h Entrada de toros de la Ganadería La Paloma.

19:00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Benavent.

23:30h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería La Paloma.

00:00h Correfocs por Theos Foc de la compañía Scura Splats.

01:00h Discomóvil en la Glorieta de Don Joaquín Piera y Doña Mariana Torres.

4 SABADO

08.30h  Misa rezada

09:00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Machancoses

11:00h Parque infantil en la c/ San Pedro y carretons en la plaza Jaume I a cargo de Espectáculos L’Afició.

12:30h Concentración de las añadas en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres amenizado por la banda Festival Jalón, charanga Toca’t un ou y la batucada Bunpada.

14:00h Paella gigante en la Glorieta Joaquin Piera y Mariana Torres, patrocinada por Casa Boira y música de las charangas.

16:30h  Tarde de baile y fiesta con la actuación de las orquestas MATRIX BAND, EMPOPADOS y noche Remember de la mano de KIKE JAEN

18:00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería Machancoses

19:30h  Misa rezada

20.00h Suelta de vacas a cargo de la Ganadería La Paloma.

DOMINGO 5

08:00h Despertada, volteo de campanas y pasacalle de las bandas de música.

08.30h  Misa rezada.

10:00h Pasacalles de los festeros, mayorales y clavariesas con las bandas de música Real de Gandia, Festival, l’Illa, Castells y la Colla de Xirimiters Pere Bigot.

11:30h Misa solemne y sermón en honor a la Puríssima Xiqueta.

14:00h Mascletada a cargo de la pirotecnia RICASA en la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

18:00h Concierto del Orfeón Cantabile de Alicante, patrocinado por la Diputación de Alicante y el Ayuntamiento de Benissa en la Iglesia Parroquial.

18:30h Obra de teatro infantil “La rateta de colors” interpretada por nuestras artistas pregoneras Teatreres pel món en la plaza Jaume I.

19:30h  Misa rezada

20:00h Espectáculo de fin de fiesta con la actuación ACROBÀTICS en la plaza Jaume I


 

Descàrrega pdf

DISSABTE 13. DIA DEL PREGÓ

19.00h Cercavila de festers acompanyats per dolçaina i tabal de la Colla El Riberer i les bandes de música de Jesús Pobre, l’Illa Benidorm, Bataclán, Benitatxell, Toca’t un ou i Benissa.

20.30h Concentració de festers i autoritats a la plaça del Portal.

21.00h Pregó de festes a l’Església Parroquial, a càrrec de les benisseres, Maria Mas i Nydia Crespo, de Teatreres pel món.

A continuació, cant de l’Himne a la Puríssima Xiqueta i l’Himne de Benissa, acompanyats per la banda de la Societat Lírica i Musical de Benissa i la Coral Benissenca.

00.00h  Actuació de la fabulosa orquestra LA TRIBU al Passeig Dolores Piera.

DIJOUS 25

PREMIOS LITERARIOS “25 DE ABRIL” I CERTAMEN DE PINTURA SALVADOR SORIA-VILLA DE BENISSA 2019

20.30h Lliurament dels Premis Literaris «25 d’abril» i Certamen de Pintura S. Soria - Vila de Benissa 2019.

Presentació de les obres guanyadores de l’edició 2018, al saló d’actes municipal.

22.30h Cercavila dels festers pel poble per visitar els carrers engalanats, acompanyats per la Xaranga L’Espardenya.

DIVENDRES 26. DIA DE LA CORONACIÓ

20.00h Cercavila dels festers acompanyats per la Colla de Xirimiters Pere Bigot i les bandes de música de Jesús Pobre, l’Illa Benidorm, Bataclán, Benitatxell, Toca’t un ou i Benissa.

22.00h  Concentració d’autoritats i reines de festes de pobles veïns a la plaça del Portal.

22.30h Acte de Coronació de les Reines Infantil i Major 2019, Angela Grimalt Ivars i Gabriela Marqués Cardona, al passeig Dolores Piera.

En finalitzar la Coronació, continuarà la festa amb la magnífica orquestra MITO, a la plaça Rei Jaume I.

DISSABTE 27 DIA DE L'OFRENA

08.30h  Acte litúrgic de la salutació a la nostra patrona, la Puríssima Xiqueta.

11.00h Parc infantil a càrrec d’Arte Mediterráneo a la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

13.00h Entrada de la murta amb la col·laboració de l’Associació de Cavallistes i Carreters, acompanyats per la Colla de Xirimiters Pere Bigot i la banda de la Societat Lírica i Musical de Benissa.

18.30h  Missa vespertina i volteig de campanes.

19.00h Concentració a la plaça del Convent dels participants de l’Ofrena de flors, per a començar la cercavila fins a l’Església Parroquial, acompanyats pel grup de danses L’Esbart Dansaire i la Colla de Xirimiters El Riberer.

19.30h Concentració dels festers a la plaça dels Germans Ivars,per començar la cercavila acompanyats per la Muixeranga de la Marina Alta i les bandes de Benissa, Benitatxell i Toca’t un Ou.

19.30h Ofrena de flors a la Puríssima Xiqueta. En acabar, imposició de medalles als festers.

00.30h  Gran castell de focs artificials de RICASA, a la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres.

Es recomana, per veure bé el castell, que la gent s’ubique al c/ Teulada i als baixos de la finca Ibèria.

01.00h Gran actuació del Tribut “DESCANSO DOMINICAL” de MECANO en el passeig Dolors Piera.

2.30h  Continuem la nit amb la marxa de l’orquestra “ LA PATO”

DIUMENGE 28 DIA DE LA PURÍSSIMA

08.00h Despertada, volteig de campanes i cercavila de les bandes de música.

08.30h  Missa resada

10.00h Cercavila de festers, majorals i clavariesses acompanyats per la Colla Pere Bigot i les bandes de música BataclanFestival, Benitatxell, Castells i Benissa.

11.30h Missa solemne i sermó en honor a la Puríssima Xiqueta. Missa cantada per la Coral Benissenca amb la soprano solista Carmen P. Romero, acompanyada a l’orgue per Josep Ortolà, tots dirigits per Javier Santacreu. Interpretaran la Missa brevis núm. 4 de J. M. Dreyer, el Regina coeli KV108 de Mozart, i Ave Maria de Franz Schubert.

En finalitzar, visita a la Residència d’Ancians San Joaquín i Santa Ana.

14.00h “Mascletada pirodigital” de la pirotècnia RICASA, a la Glorieta de Joaquín Piera i Mariana Torres. Preguem al públic que seguisca les indicacions del personal de seguretat (Policia Municipal i Protecció Civil) per evitar incidents.

19.00h Missa resada i baixada de la imatge de la patrona acompanyada per l’organista Josep Ortolá Font.

A continuació, solemne processó en honor a la Puríssima Xiqueta.

En acabar, espectacular espectacle piromusical de la mà de RICASA a la Glorieta Joaquin Piera i Mariana Torres. Per a gaudir plenament d’ell aconsellem que la gent se situe en els baixos de la Finca Ibèria.

Després del castell de focs artificials, continuem la nit amb l’actuació de “FANÁTICA” i en acabar amb “LA DECADA PRODIGIOSA” en el passeig Dolors Piera.

DILLUNS 29. DIA DELS RIBERERS

08.00h Despertada, volteig de campanes i cercavila dels festers acompanyats per les bandes de música.

10.00h Cercavila dels festers, majorals i clavariesses amb les bandes de música de Jesús Pobre, Bataclán, Benitatxell, Castells i la Colla de Xirimiters El Riberer.

11.30h Missa solemne i sermó en honor a la Puríssima Xiqueta.

Missa cantada per la Coral Benissenca amb l’organista Josep Ortolà, dirigits per Javier Santacreu. Interpretaran la Missa brevis núm. 4 de J.M. Dreyer i diversos motets de Hössl, Mozart, Rutter, Gounod i Handel.

13.00h Ofrena de flors al Monument del Riberer i homenatge als riberers: Antonio Cabrera Sala, Pepe Devesa Ferrando, Pedro Ferrando Marí,Pedro Ivars Crespo, Francisco Ivars Ivars i Vicent Santacreu Ginestar.

Pregó a càrrec de Marta Santacreu Santamaría en la placeta de l’Església Vella.

14.00h Mascletada de la pirotècnia RICASA a la Glorieta Joaquin Piera i Mariana Torres.

Preguem al públic que seguisca les indicacions del personal de seguretat (Policia Municipal i Protecció Civil) per evitar incidents.

18.00h Cavalcada de carrosses amb acompanyament de les xarangues L’Espardenya i Morralla i bandes de Jesús Pobre, Bataclán, grup de danses Pedramala i espectacle itinerant Macroscopi de Scura splats.

Lliurament de premis als millors carrers engalanats i a les carrosses.

En acabar, repartiment de xocolata i magdalenes a càrrec de la Comissió de festes 2019, amb la col·laboració de l’Associació Espanyola Contra el Càncer de Benissa, al passeig Dolors Piera.

Actuació del grup de teatre i animació L’Abordatge de La Banda del Drac.

19.30h  Missa resada.

00.00h Tradicional Cant a la Salve a la Puríssima Xiqueta en l’antiga casa de Joan Vives, en el carrer de la Puríssima, acompanyats per la banda de la Societat Lírica i Musical de Benissa sota la direcció del mestre Miguel Ángel Grau Martínez. En acabant, llançament de la traca quilomètrica.

00.30h Gran mascletà nocturna pirodigital a càrrec de pirotècnia RICASA a la Glorieta Joaquin Piera i Mariana Torres.

01.00h Lliurament de la vara de comandament de l’alcalde de Benissa, Abel Cardona Castell, a l’alcalde dels Fadrins 2019, Joan Pineda Carbó.

A continuació, actuació de l’orquestra LA FIESTA i la intervenció del conegut cantant HENRY MÉNDEZ.

DIMARTS 30. DIA DELS FADRINS

08.00h Despertada

08.30h  Missa resada.

11.00h Parc infantil a càrrec d’Arte Mediterráneo a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres.

13.30h Concurs de paelles a la plaça Jaume I per a penyes, quintades i tot el món que vulga participar, amb interessants premis per a les tres primeres, 
PATROCINAT PER MATERIALES DE CONSTRUCCIÓN DIEGO CABRERA, i amb la festa de la banda Bataclán de Xaló.

17.30h Cavalcada humorística amb la participació popular, animació infantil La Selva de la companyia Scura Splats i la música de les xarangues L’EspardenyaMoralla, banda Bataclán i la batucada Bunpada.

La concentració de participants es farà en el C/Sant Josep.

ITINERARI: C/Sant Josep, C/Sant Domènec, C/Santa Bàrbara, Plaça del Portal, C/Puríssima, i finalitza a la Plaça Rei Jaume I.

En acabar es lliuraran els premis a les millors disfresses. L’Associació Espanyola Contra el Càncer de Benissa repartirà el berenar patrocinat per Supermercados Pepe la Sal en la plaça Jaume I.

19.00h  Espectacle infantil de LA GLÜPS IN CONCERT de la companyia La Glüps Band a la plaça Rei Jaume I.

19.00h  Gran vesprada de ball al Centre Social Bèrnia, 
amenitzada per Francisco Escoda.

20.00h  Comencem la nit JOVE (i no tan jove) amb l’actuació de RAMONETS, l’artista local KROUJAZZWOMANEL DILUVIMAFALDA i PLAN B, al Passeig Dolores Piera.

DIMECRES 1. PRIMER DIA DE BOUS

08.30h  Missa resada

11.00h Parc infantil i carretons a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres, a càrrec d’espectacles L’Afició.

18.30h Entrada de bous de la Ramaderia Coves.

19.00h Solta de vaques a càrrec de la R. Machancoses.

23.30h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia Coves.

DIJOUS 2

08.30h  Missa resada.

15.30h Actuació de Francisco Escoda a la Residència d’Ancians San Joaquín i Santa Ana.

19.00h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia La Paloma.

23.00h Entrada de bous de la Ramaderia Benavent.

23.30h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia Benavent.

00.30h Discomòbil a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres.

DIVENDRES 3

08.30h  Missa resada

10.00h Solta de vaques a càrrec de Ramaderia Els Coves

18.30h Entrada de bous de la Ramaderia La Paloma.

19.00h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia Benavent.

23.30h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia La Paloma.

00.00h Correfocs per Theos foc de la companyia Scura splats.

01.00h Discomòbil a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres.

DISSABTE 4

08.30h  Missa resada

09.00h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia Machancoses

11.00h Parc infantil en el C/Sant Pere i carretons a la plaça Jaume I, a càrrec d’Espectacles L’Afició.

12.30h Concentració de les anyades a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres, amenitzades per la banda Festival Xaló, xaranga Toca’t un ou i la batucada Bunpada.

14.00h Paella gegant a la Glorieta Joaquín Piera i Mariana Torres, patrocinada per Casa Boira i música de les xarangues.

16.30h  Vesprada de ball i festa amb l’actuació de les orquestres MATRIX BAND, EMPOPADOS Nit Remember, de la mà de KIKE JAEN.

18.00h  Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia Machancoses.

19.30h  Missa resada.

20.00h Solta de vaques a càrrec de la Ramaderia La Paloma.

DIUMENGE 5

08.00h Despertada, volteig de campanes i cercavila de les bandes de música.

08.30h  Missa resada.

10.00h Cercavila dels festers, majorals i clavariesses amb les bandes de música Real de Gandia, Festival, l’Illa Benidorm, Castells i la Colla de Xirimiters Pere Bigot.

11.30h Missa solemne i sermó en honor a la Puríssima Xiqueta.

14.00h Mascletada a càrrec de la pirotècnia RICASA.

18.00h Concert de l’Orfeó Cantabile d’Alacant, patrocinat per la

Diputació d’Alacant i l’Ajuntament de Benissa a l’església.

18.30h Obra de teatre infantil “La rateta de colors” interpretada per les nostres artistes pregoneres Teatreres pel món a la plaça Jaume I.

19.30h  Missa resada

20.00h Espectacle de fi de festa amb l’actuació ACROBÀTICS a la plaça Jaume I.


 

Informació elaborada per :

This office does not assume responsibility for sudden changes or variations of the events published on this site.

Valora i compartix